Zapraszamy na kurs obsługi programu AutoCAD – podstawowy/ zaawansowany. Kurs skierowany jest do wszystkich Studentów Architektury, Architektury Wnętrz i Budownictwa, chcących nauczyć się podstaw obsługi i usprawnić swoją pracę z programem!

Profesjonalny kurs AutoCad

Studio Soda zaprasza na profesjonalne zajęcia z obsługi programu AutoCad. Jesteś studentem Architektury lub Architektury Wnętrz? A może fascynuje Cię tworzenie projektów i chcesz lepiej poznać podstawowe narzędzie pracy każdego inżyniera? Jeśli tak, zapraszamy Cię do udziału w kursie AutoCad we Wrocławiu, w naszej szkole rysunku. Dzięki zajęciom prowadzonym przez doświadczonych, wykwalifikowanych architektów i grafików zapoznasz się z wszystkimi funkcjami oraz możliwościami tego niezwykle pomocnego programu, a także nauczysz się korzystać z niego w taki sposób, aby ułatwić i usprawnić swoją pracę. Na kursie opanujesz między innymi: podstawy interface oraz skróty klawiszowe, tworzenie geometrii dwuwymiarowej, zarządzanie cechami obiektów, wymiarowanie, wprowadzenie do wydruku, a także rodzaje i typy kreskowania.

 

Czytaj więcej

Zajęcia z obsługi AutoCad na poziomie podstawowym i zaawansowanym

Kurs AutoCad we Wrocławiu organizowany przez Studio Soda przeznaczony jest zarówno dla osób dopiero poznających sekrety AutoCad, jak i dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy program stosują w swojej codziennej pracy, jednak chcą doskonalić kwalifikacje związane z obsługą narzędzia oraz w pełni wykorzystywać jego potencjał. Nasza szkoła rysunku oferuje we Wrocławiu szkolenie AutoCad na dwóch poziomach nauczania: podstawowym oraz zaawansowanym. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami prowadzonych kursów, a także do dokonywania zapisów przez dostępny formularz.

 

 


autocad


Kurs AutoCAD – pozwoli Wam zapoznać się z funkcjami i możliwościami programu, który jest podstawowym narzędziem każdego Inżyniera. Poznacie podstawowe komendy, skróty klawiszowe i sztuczki pozwalające na wygodną pracę w programie. Naukę można kontynuować na kursie AutoCAD dla zaawansowanych. Zajęcia prowadzone przez aktywnych zawodowo architektów oraz grafików. 


GDZIE I KIEDY?

Zajęcia obywać się będą w szkole rysunku Soda Studio przy ulicy Sienkiewicza 106/2 we Wrocławiu.

Czas  trwania kursu: 8 spotkań po 2 godziny zegarowe (zajęcia 2 razy w tygodniu).

Terminy: środy godz. 18.30 – 20.30 oraz niedziele godz. 10.00 – 12.00


START

Kurs odbywa się co miesiac. Zapraszamy do zapisów!


ZAPISY

Zapisujemy się poprzez znajdujący się poniżej formularz. Liczba miejsc ograniczona! 


KOSZT

– Dla studentów : 500 zł

Dla uczniów naszej szkoły rysunku: 400 zł

– Kurs indywidualny: 700 zł (prosimy pisać po więcej informacji).


W przypadku niewystarczającej ilości chętnych zajęcia nie będą organizowane.

Na wszelkie pytania z chęcią odpowiemy, prosimy o kontakt na nasz adres: kontakt@studiosoda.pl 


Formularz

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Soda Studio

505 273 125 / 502 030 841

sodastudiowroclaw@gmail.com

Pracownia Sienkiewicza – ul. H. Sienkiewicza 106/2

Pracownia Krakowska – ul. Krakowska 180 bud. K (teren „Dawna Pralnia”)

Facebook.com/sodastudio.szkolarysunku

Instagram.com/sodastudio.szkolarysunku